GLASSERVIS, glas, 31 delar, bl a "Mambo" och "Samba", Lennart Rosén, Reijmyre, 1900-tal.

Tonat glas i olika färger. 4 olika modeller. Delvis etikettmärkta. Höjd 7-15 cm.

Smärre slitage. Några glas med kantnagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK