SILVERFÖREMÅL, 5 delar, norska, engelska och svenska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 215 gram.

Skål, J Tostrup, Norge, diameter 12 cm. Skålar, 1 par, genombruten dekor, längd 9, 5 cm. Fat, 1955, längd 9 cm. Kaktång, 1958, längd 13 cm.

Smärre repor och märken. Den norska skålen med inskription.

Lähtöhinta
1 500 SEK