BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.

Målad. 6 lådor. Sidopilastrar varav en med centrallås. Bredd 77. Djup 52. Höjd 135 cm.

Senare målning. Färgbortfall. Repor och märken. Slitage. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK