Muut
409936

KANNA samt SKULPTUR, glas, Gunnel Sahlin, Kosta Boda, Signerade och numrerade.

Blå kanna med vit och svart hänkel, grön frukt. Höjd ca 28cm och 12,5cm. Kanna numrerad 87272, frukt 98911.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK