SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Två slag, underrede med rester av blå och grön färg. Längd 42-183 bredd 100 höjd 76cm.

Slitage. Fläckar. Maskstungen. Skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK