Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SILVERFÖREMÅL, 4 st, engelska, danska och svenska stämplar, 1900-tal. Vikt ca 300 gram.

Skål på 4 kulfötter, GAB, 1955, diameter 11 cm. Bägare, 1937, höjd 7 cm. Tesil, Danmark 1931, längd 15 cm. Kopp, London tidigt 1900-tal, höjd 5 cm.

Smärre repor och märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK