410657

TEKANNA på RECHAUD samt KOPPAR, 8 st, metall och glas, 1900-tal.

8 koppar i olika utförande, höjd ca 9-11,5. Samovar med graverad, floral dekor, höjd ca 39 cm.

Slitage. Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK