BARSKÅP, orientaliskt, 1900-talets första hälft.

Lackarbete. Dekor av figurscener. 2 dörrar med bakomliggande barinredning och lådor. Uppfällbar skiva. Längd 104. Djup 46. Höjd 107 cm.

Lås saknas. Färgbortfall. Repor och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK