ETAGERE, etikettmärkt M.O. Schröder, Stockholm, omkring 1800-talets mitt.

Mahogny. Låda i sargen. Benställning med skuren kuldekor. På fyra kulfötter. Längd 58, Bredd 38, Höjd 77,5cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK