FOTPALL, "Siesta", IB Kofoed Larsen, OPE-möbler, 1960-tal.

Teak. Lös stoppad sits. Klädsel av brunt skinn. Längd 63 cm.

Repor och märken. Skinn med slitage, fläckar, repor och märken. Tryckmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK