HÄNGE MED KEDJA, silver, Liljedahl, 1900-talets mitt.

Rund fasetterad bergkristall med rutilnålar. Hängets diameter 30 mm. Kedjans längd 48 cm.

Kedjan defekt. Några repor och märken.

Lähtöhinta
2 500 SEK