BONBONJÄR sterlingsilver och emalj, David Andersen, Norge, 1900-talets början.

Dekor av bandgirlander, ljusrosa emalj, lock med knopp, delvis förgyllt. Diameter 10,5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och något lös knopp.

Lähtöhinta
6 000 SEK