Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Fritz Hansen

(Tanska, Founded in 1872)
Fritz Hansen
(Tanska, Founded in 1872)

BORD, "elips" design Piet Hein & Bruno Mathsson, för Fritz Hansen, Danmark.

Vitlaminerad skiva. Förkromade spännben. Etikettmärkt. 115x115, Höjd: 70 cm.

Slitage, repor, rispor.

Lähtöhinta
4 000 SEK