BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Beslag och listverk av mässing. Skiva av marmor. 2 lådor. Bredd 63. Djup 35. Höjd 65 cm. Nyckel finns.

Smärre repor och märken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK