Barock

Barock

BYRÅ, barock, 1700-tal.

Ek. 3 lådor. Beslag av mässing. Bredd 102. Djup 62. Höjd 81 cm. Nyckel finns.

Senare beslag, lås och fötter. Repor och märken. Skiva med spricka.

Lähtöhinta
4 000 SEK