BARSKÅP, Ferdinand Lundqvist, omkring 1900-talets mitt.

Mahognyfanerad. Invändig spegelinredning med hyllor och lådor. Brickmärkt. Längd 100, djup 98, höjd 124 cm.

Bruksslitage och repor. Sida med fanerskada. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK