BORDSSPEGEL, 1900-talets mitt.

Mässing. Rund spegel, roterbar och vinkelbar, på rund fot. Höjd 45, diameter 35 cm.

En likadan spegel utan fot medföljer, med skada i glas.

Glaset med fläckar. Mässingen med repor, fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK