FRUKTSERVIS, 10 delar, porslin, bla Jlmenau, Tyskland.

Koboltdekor. 6 assieter, 2 skålar, fat samt urna med lock. Urnan av Bavaria. H 29.

Nagg. Smärre slitage.

Lähtöhinta
600 SEK