SILVERFÖREMÅL, 6 delar, 1900-tal. Vikt ca 169 gram.

Puderdosa med spegel, 6,5 x 6,5 cm. Parfymflaska, bredd 6,5 cm. Bägare, höjd 6 cm. Tändstickshållare, dosa samt saltsked.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK