SIDEBOARD, Karl-Erik Ekselius, AB J. O. Carlsson, Vetlanda, 1960-tal

Jakarandafanér. Avlång. 2 st parställda dörrar med bakomliggande inredning. Längd 218, bredd 49, höjd 77.

Bruksslitage. Märken och repor. Ett skåp låst. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK