FÅTÖLJER, 1 par, "Modus", Christian Vedel, Danmark, 1960-tal.

Stomme av jakaranda. Lös plymå i sits. Skinnklädsel. Klädda armlän.

Smärre repor och märken. Stomme något solblekt.

Lähtöhinta
4 000 SEK