SNUSDOSA, silver, Lars Grubb, Sundsvall verksam 1819-1847. Total vikt ca 29g.

Spetsoval med fällock. Graverad dekor av blomma samt Karl XIV Johans monogram. Längd 8cm.

Slitage. Bristningar. Bucklor. Går ej att stänga fullständigt.

Lähtöhinta
1 500 SEK