BRICKBORD, Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt.

Teakfanerad med benställning i ek. Längd 60, bredd 42, höjd 29 cm. Brickmärkt.

Bruksslitage och skav.

Lähtöhinta
1 500 SEK