DOKUMENTSKÅP, 1900-tal.

DOKUMENTSKÅP, 1900-tal.

Grönlackerad metall. 7 lådor i front. Bredd 170, djup 80, höjd 100 cm.

Överdel saknas troligen. Bruksslitage och märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK