SALONGSGRUPP, 6 delar, Louis Seizestil, 1800-/1900-tal.

Förgylld och bronserad. Skuren dekor med koger och fackla. Soffa, karmstolar samt 3 stolar. Fast stoppad rygg och sits. Soffans längd 166 cm.

Klädsel med smärre slitage. Några repor och märken.

Lähtöhinta
12 000 SEK