LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, omkring 1800.

Mässing och marmor. Kvadratisk fot. Kedjehängen. Höjd 19,5 cm

Slitage. Nagg. Bränningsspricka. Buckliga ljusmanschetter. Möjligen kompletterade.

Lähtöhinta
3 000 SEK