SKRIVBORD, Frankrike, 1800-/1900-tal.

Fanerad med mahogny. Skinnkläd skrivskiva. 3 sarglådor. Beslag och listverk av mässing. Längd 151. Bredd 80. Höjd 74 cm.

Några repor och märken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
20 000 SEK