BESTICK, 8 delar, olika modeller, silver, 1800-tal. Vikt ca 505 gram.

2 matskedar, IP Hedman, Norrköping 1832. Längd 23 cm. 3 matgafflar varav 2 Gustaf Rehnberg, Norrköping 1805. Längd 21 cm. 2 matskedar samt bordskniv.

Repor och märken. Monogram.

Lähtöhinta
3 000 SEK