416050

RING, 18k vitguld med ametist och briljantslipade diamanter tot ca0,28ct. 2000-tal. Vikt ca 12,4 gram.

Cocktailring. Droppformad fattning, ametist ca21x13,5x9,6mm och bruna diamanter. Storlek 18,5/58.

Obetydligt bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK