416184

SKÅL samt FAT glas, Pertti Santalahti, Nuutajärvi, Finland, signerade, sent 1900-tal.

Blå, röd och gul dekor. Diameter 17 cm. Längd 38, bredd 36 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK