Korut
416295

ARMBAND, 18 k guld, sent 1800-/tidigt 1900-tal. Vikt ca 48 g.

Blå emalj. Ciselerad dekor. Lås med hängande kläppar. Reglerbar längd. Säkerhetshakar. Bredd ca 3,3 cm.

Någon repa. Bruksslitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK