SAMLING SILVERFÖREMÅL, 17 delar, 1900-tal. Total av 15 delar vikt ca 772 gram

Bägare, pokaler, servettring samt cigarettetui. Höjd 3 - 14 cm.

De flesta med inskriptioner. Bucklor. En defekt.

Lähtöhinta
4 000 SEK