STÅLRÖRSSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Kromad stålrörsstomme, sits och rygg i rostbrunt läder.

Slitage, repor. Tejprester.

Alkuperä - Provenienssi

HC Ericson.

Muut tiedot

Lähtöhinta
1 500 SEK