417221

ARMBAND, sannolikt 9 k guld, England, sent 1800-tal. Vikt ca 20 gram.

Genombruten dekor med bladverk. Emaljpanel. Längd ca 15 cm.

Smärre bruksslitage. Lagningar. Omarbetat.

Lähtöhinta
3 000 SEK