BORD, Bertil Fridhagen, Bodafors.

Uppfällbar och vridbar skiva. Längd 66, bredd 52 och höjd 60 cm total längd 105, bredd 66 och höjd 59 cm.

Smärre slitage. Ytslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK