TRÄDGÅRDSMÖBEL, 6 delar, tidigt 1900-tal.

Soffa och 4+1 stolar. Målade i olika färger. Vitmålad stomme av gjutjärn. Soffans längd 126 cm.

Olika målning. Färgbortfall. Repor och märken. 1 stol med löst stag i stomme.

Lähtöhinta
2 000 SEK