KLÄDSKÅP, Stonehill Furniture, England, 1960-tal.

Teak. 2 dörrar med bakomliggande hängplats samt spegel. Längd 122. Djup 56. Höjd 175 cm.

Några fanerskador. Repor och märken. Bakstycke med skada.

Lähtöhinta
2 000 SEK