MODELLBÅT, trä, regalskeppet Wasa, 1900-talets andra hälft.

Höjd 80 cm. Längd 80 cm.

Smärre skador. Några sprickor och repor. Något ornament saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK