SERVERINGSVAGN, Silkeborg, Danmark, 1960-/70-tal.

Jakaranda. Märkt med plakett. Lös bricka med hänklar. Hylla med rotting. Hjultrissor. Längd 70. Bredd 45. Höjd 57 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK