TAKPLAFOND, "Plafo", Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1960-tal.

Akrylskärm. Diameter ca 60 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK