CYKEL, Vega, omkring 1950.

CYKEL, Vega, omkring 1950.

Herrmodell. Bemålad. Höjd ca 105 cm.

Slitage, repor. Smärre bucklor. Delvis senare bemålning. Skadat lås.

Lähtöhinta
3 000 SEK