VÄGGLAMPOR, ett par, "Bumlingen", Anders Pehrson, Atelje Lyktan, 1900-talets fjärde kvartal.

Gulmetall samt vitlackerad plåtskärm. Etikettmärkta. Höjd 40 cm.

Bruksslitage, skav. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK