MATSKEDAR, 6 st, silver, bland annat P.E Sundberg, 1852. Vikt ca 360 gram.

Olika modeller och storlekar samt länder. Längd ca 20-21,5 cm

Slitage, repor och smärre nagg/märken. Bucklor, varav mer två med mer framträdande.

Lähtöhinta
2 000 SEK