Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 4 delar, 1900-tal.

Lackerat trä. Soffa, bord, pall och karmstol. Soffans rygg byggd med texten "EVA". Soffans längd 136 cm. Bordet längd 110, bredd 72 och höjd 72 cm.

Smärre slitage. Ställvis sprickor.

Lähtöhinta
4 000 SEK