SOFFA, rokokostil, 1800-tal.

SOFFA, rokokostil, 1800-tal.

Målad. Skuren dekor. Fast stoppad sits. Lösa plymåer i rygg. Längd 200 cm.

Sidenklädsel med hål och slitage. Färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK