BYRÅ, gustaviansk stil, sent 1800-tal.

Fanerat med mahogny. 3 lådor. Avfasade kannelerade hörn. Beslag och listverk av mässing. Marmorskiva. Bredd 97. Djup 48. Höjd 89 cm.

Repor och märken. Några fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK