VINKYL, silver, nyrokoko,otydliga mästarstämplar, Sheffield, 1881. Vikt ca 2005 gram.

Konturarad fot svängda käckar, urnformad överdel med alegoriska scener i relief. musselformade hänklar. Höjd: 26 cm.

Slitage, repor, smuts.

Lähtöhinta
10 000 SEK