KARMSTOLAR, ett par, Finnart ab, Martela Oy, Helsingfors, Olli Mannermaa, 1900-talets andra hälft.

Stoppad stomme, klädsel i beige och brunt tyg. Benställning i förkrommat stål.

Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK