PARTI BESTICK, silver, 25 delar, bla. Pehr Georg Fröberg, Norrtälje 1860. Total vikt ca 382 gram.

Gammal fransk modell. Skedar, ca längd 13-14 cm. Såsked.

Bucklor. Slitage. Gravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK