Robert Rauschenberg

(Yhdysvallat, 1925-2008)
Robert Rauschenberg
(Yhdysvallat, 1925-2008)

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Robert Rauschenberg, Guggenheim Museum, USA 1997.

Tryckt dekor med olika motiv. Märkt Rauschenberg Exklusive Edition for Guggenheim Museum GUGGENHEIM 1997 Robert Rauschenberg/Licensed by VAGA. New York. NY 1997 SRGF. Made in U.S.A. Diameter 26 cm. Orginalkartonger medföljer.

Smärre slitage. Någon med kantnagg/eller möjligen tillverkningsdefekt.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet